Reklama

Agregátor zdrojů


Rychle a zběsile po vietnamsku: Jak se pořádně jezdí na skútru?

Autoweb - 51 sek zpět

Zběsilá onboard videa zachycující šílenou jízdu známe spíš z Japonska nebo Ruska, tenhle kousek je ovšem značně odlišný od toho, na co jsme zvyklí, přesto tolik podobný. V hlavní roli však není otuněná Honda, ale skútr Honda, a neřídí puberťák v kšiltovce, ale křehká Vietnamka dost možná jen tak bez helmy. Ano, tuhle jízdu má na svědomí žena!

SpinTires MudRunner: Simulátor pro ty, co se rádi rochňají v bahně, pokračuje

Autoweb - 51 sek zpět

Máte rádi závodní hry? A co takhle zkusit jednou trochu zpomalit a vychutnat si něco úplně jiného? Již brzy se můžete rochňat v bahně u dalšího pokračování simulátoru SpinTires.

Fiat Tipo S-Design přidává na stylu i technice

Autoweb - 51 sek zpět

Dvě ze tří karosářských provedení modelu Tipo se představují s výbavou S-Design, která přidává více stylu i techniky.

Kvíz: Jak dobře znáte automobilovou hantýrku?

Autoweb - 51 sek zpět

Snad každý obor lidské činnosti má svůj specifický jazyk. Slang, hantýrku, žargon, říkejme tomu jakkoliv, každopádně i automobilový svět používá ojedinělý slovník. Některé výrazy zlidověly natolik, že je používáme, aniž bychom si to uvědomovali a rozumí jim skoro každý, u jiných zase nemáme vůbec tušení, o co jde. Znáte ty nejzákladnější výrazy? Otestuje se v kvízu!

Nissan GT-R řídí na Ringu úplné nemehlo. Skvělá ukázka, že si za peníze umění nekoupíte

Autoweb - 51 sek zpět

Podívejte se na ukázkové nemehlo, které sotva ovládá svůj Nissan GT-R na závodním okruhu. Vlastně bychom se tomu i zasmáli, jenže na Nordschlefe končí veškerá sranda...

BMW 540i xDrive: Návrat ke kořenům

Autoweb - 51 sek zpět

Mnichovská automobilka stvořila klenot mezi luxusními sedany. Fantastický motor spojený s výtečným podvozkem je přesně ten důvod, proč se jednou bude na generaci G30 vzpomínat stejně, jako se dnes vzpomíná na E39.

Masarykův okruh v Brně má nový traťový rekord. Opět díky Formuli 1

Autoweb - 51 sek zpět

Ingo Gerstl s monopostem F1 Toro Rosso STR1 zajel v nedělním závodě BOSS GP nový traťový rekord Masarykova okruhu. Rakouský pilot překonal sám sebe – byl totiž držitelem i předchozího nejrychlejšího času z roku 2015.

Hollywood v krizi aneb nejhorší filmové honičky všech dob

Autoweb - 51 sek zpět

Filmové plátno je místem, kde se odehrává nespočet životních dramat, mezi která patří i automobilové honičky. Minule jsme si ukázali několik vskutku povedených, které se časem staly legendární, dnes se podíváme na ty z opačného konce. Tohle je deset nejhorších filmových honiček všech dob.

Nový majitel naboural právě zakoupenou ojetinu, má právo ji vrátit prodávajícímu?

Autoweb - 51 sek zpět

Fiktivní příklad? Ale kdepak, realita, přesněji řečeno dotaz z poradny, kdy prodávající řeší „nestandardní“ chování člověka, který od něj koupil ojetý automobil a naboural ho. Plus další zajímavé dotazy.

Maserati v rámci velkolepé expozice uvedlo na trh nové Ghibli

Autoweb - 51 sek zpět

Moderní vozy ze současnosti či nedávné minulosti, klasické stroje a youngtimery... A mezi nimi zbrusu nová záležitost z kategorie prémiových sedanů.

Proč lidé bourají? Nejhorší omyly a mýty o řízení, které mezi lidmi kolují

Autoweb - 51 sek zpět

Během let vzniklo mezi řidiči mnoho pozoruhodných mýtů a omylů o řízení, které mají často opačný efekt – místo vyšší bezpečnosti ohrožují životy a majetek všech.

Příští generace BMW řady 2 si zachová pohon zadních kol

Autoweb - 51 sek zpět

Nová generace BMW řady 1 dostane pohon přední kol, nadšení řidiči se však o osud řidičsky skvělé řady 2 nemusí obávat. Bude to i nadále zadokolka.

Dobrý výhled z auta je základ. Víte, jak pečovat o čelní sklo?

Autoweb - 51 sek zpět

Čelní sklo musí být v pořádku, jednak z logiky věci, řidič musí mít přehled a vědět, kam jede. A také je zde zákonná povinnost, co smí a nesmí být na předním skle umístěno a v jakém stavu musí sklo být.

Continental WinterContact TS 860 S je nová zimní pneumatika pro sportovní a vysoce výkonná auta

Autoweb - 51 sek zpět

Novinka klade důraz na bezpečnost a sportovní jízdu a předpokládá schválení jako originální příslušenství předními evropskými výrobci automobilů.

Krásky autosalonu Frankfurt 2017 aneb nekoukáme jenom na auta

Autoweb - 51 sek zpět

Můžeme se kochat do nekonečna pohledem na Ferrari, Porsche či Lamborghini, v rámci autosalonu ve Frankfurtu nad Mohanem bychom ovšem neměli zapomenout i na ženskou krásu, která k automobilovým výstavám neodmyslitelně patří. Světové premiéry nových aut jsou za námi, teď je třeba podívat se také na jiné než technické krásy frankfurtského autosalonu.

Honda Civic 1.5 VTEC Turbo Sedan: Revoluce na jedničku

Autoweb - 51 sek zpět

Stejně jako ve světě politiky, ani ve světě automobilů nemusejí revoluce dopadnout dobře. Hondě se ovšem přechod z atmosférických motorů na ryze přeplňované podařil výborně.

Vozíky za osobní auta, víte co můžete s vaším řidičským oprávněním táhnout?

Autoweb - 51 sek zpět

Modelová situace - máte řidičský průkaz skupiny B a chcete za osobním autem plném lidí táhnout vozík a na něm dva dvousetlitrové sudy se zeminou. Můžete?

Mitsubishi L200 Expedition: S bydlením na střeše

Autoweb - 51 sek zpět

Smysl auta je zřejmý a jasný, máme tady auto, které projede téměř jakýkoli myslitelný terén. A navíc, ať už dojedete kamkoli, vám nabídne docela komfortní ubytování.

Audi AICON je luxusní sedan budoucnosti

Autoweb - 51 sek zpět

Jak budou vypadat luxusní sedany budoucnosti? Takhle si je představuje německá automobilka Audi. S volantem ani pedály už nepočítá.

Auto jako investice: Jak neprodělat kalhoty

Autoweb - 51 sek zpět

Většina lidí si kupuje automobil pro denní dojíždění a po čase jej vymění za novější model. Vůz však může posloužit i pro zhodnocení peněz.

Anketa

Jezdím vozem:

Poslední komentáře

Reklama

RSS kanál

Syndikovat obsah