Reklama

Opel Vectra A

warning: Creating default object from empty value in /users/zalohovane/2535/mojevectra.cz/subdomeny/www/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Chiptuning u vozů Opel Vectra

V tomto článku si povíme něco málo o Chiptuningu neboli změně "datové modifikační mapy", o které se poslední dobou stále více mluví. Každý se už setkal s neodborně čipovanými auty, které za sebou zanechávají oblaka dýmu, což dělá nemilou vizitku nejen majiteli, ale celému oboru této činnosti. Zkusím zpočátku stručně shrnout základní informace a zkušenosti.

Drobné opravy laku

Nikdo ani při sebevětší opatrnosti nezachová lak bez následků provozu. Pokud není poškození až na kov, tak lze mít dva přístupy – vykašlat se na to (lak nejezdí) nebo svého miláčka opečovávat. Pro druhou skupinu je tento článek. Ještě bych se zmínil o často diskutované otázce u Vectry B – od kdy byla její karoserie pozinkovaná. Minimálně jednostranný pozink celé karosérie je od faceliftu, což je 04/1999.

Jak zvýšit výkon

Každý motorista po čase zjistí, že by nebylo na škodu, kdyby jeho auto mělo o něco více výkonu. A protože ne každý si může dovolit koupit auto nové-silnější, podívejte se na krátký přehled možností, jak z vašeho auta dostat víc.

Anketa

Jezdím vozem:

Poslední komentáře

Reklama

RSS kanál

Syndikovat obsah