Reklama

Novinky

warning: Creating default object from empty value in /users/zalohovane/2535/mojevectra.cz/subdomeny/www/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Opel přináší čertovsky dobré nabídky!

Ve dnech 5. a 6. prosince platí na nové modely Opel neuvěřitelné ceny…
Proč by měl začátkem prosince dárky rozdávat jen Mikuláš, anděl a čert? Také Opel připravil pro pátek a sobotu 5. a 6. prosince skvělé dárky pro všechny, kteří zamíří pro nový automobil!

Opel Insignia se stal evropským autem roku

Respektovaní motorističtí novináři ze 23 zemí Evropy rozhodli, že čtyřkolovým králem pro rok 2009 se stává nový Opel Insignia.

„Většina členů odborné jury ankety Car of the Year oceňovala skvělý styling nové Insignie, ale v případě této novinky střední třídy z Rüsselsheimu jde o víc než o pouhý styl," stojí v hodnocení poroty COTY. „Insignii charakterizuje špičková bezpečnostní výbava, komfort a široká škála výkonných a hospodárných motorů. Bohatou standardní výbavu lze rozšířit o takové sofistikované prvky, jako je např. kamerový systém „Opel Eye", který dokáže číst dopravní značky, elektronicky řízený podvozek FlexRide nebo adaptivní světlomety AFL (Adaptive Forward Lighting)."

Anketa

Jezdím vozem:

Poslední komentáře

Reklama

RSS kanál

Syndikovat obsah