Reklama

Servis

warning: Creating default object from empty value in /users/zalohovane/2535/mojevectra.cz/subdomeny/www/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Přehled autorizovaných servisních středisek Opel

Hledáte autorizovaný servis Opel? Vyberte si ze seznamu servisních míst ve vašem okolí. U každého ze servisů jsou uvedeny telefonní kontakty, email a také odkaz vedoucí na zobrazení jednotlivého servisu na mapě.

Nově přidáno zobrazení všech autorizovaných servisů na mapě ČR!

Preventivní zimní prohlídka Opel jen za 99 Kč!

Připravte se na zimu v autorizovaných servisech Opel.

Nechte svůj vůz kompletně zkontrolovat od profesionálů a projeďte nadcházející zimou v pohodě a bez nepříjemných překvapení. Opel nyní přichází i s nabídkou nového servisního programu Classic servis pro dokonalou péči o starší vozy. Navštívit Opel servis se vyplatí.

Akce Opel - Classic servis Opel

2

Navštívili jsme - zimní prohlídka Opel

Společnost Opel dělá pro své zákazníky akční prohlídky několikrát do roka. Již při minulém konání akční prohlídky jsem byl rozhodnut, že se jí zúčastním. Bohužel měli tehdy zrovna plno a protože jsem dopředu nevěděl, jak na tom budu s časem, rezervaci jsem odložil a pak na ni dočista zapomněl. Proto když jsem zaslechl v rádiu reklamu, na další takovou prohlídku, nelenil jsem a rovnou se objednal.

Anketa

Jezdím vozem:

Poslední komentáře

Reklama

RSS kanál

Syndikovat obsah