Reklama

Opel Vectra C

warning: Creating default object from empty value in /users/zalohovane/2535/mojevectra.cz/subdomeny/www/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Výměna klasického klíče za klíč sklopný

Rád bych se s Vámi podělil o návod, jak Váš Opel Vectra C (modelový rok 2005 a nižší) dovybavíte sklopným klíčkem. Vectra C po faceliftu, MR. 2006 a vyšší je tímto klíčem již vybavena. Sklopný klíč má výhodu, že je při sklopení hezky kompaktní, zabírá méně místa a je daleko příjemnější než starší typy klíčů, nehledě na to že i lépe vypadá. Předem ale upozorňuji, že to není zrovna levná záležitost.

Chiptuning u vozů Opel Vectra

V tomto článku si povíme něco málo o Chiptuningu neboli změně "datové modifikační mapy", o které se poslední dobou stále více mluví. Každý se už setkal s neodborně čipovanými auty, které za sebou zanechávají oblaka dýmu, což dělá nemilou vizitku nejen majiteli, ale celému oboru této činnosti. Zkusím zpočátku stručně shrnout základní informace a zkušenosti.

Dodatečná montáž zadního osvětlení interiéru

V tomto návodu si ukážeme, jak do Opel Vectra C Hatchback namontovat světlo do zadního prostoru interiéru.

Výměna kliček dveří

V tomto návodu si ukážeme, jak vyměnit obyčejné kličky dveří za kličky chromované u Opel Vectra C.

Drobné opravy laku

Nikdo ani při sebevětší opatrnosti nezachová lak bez následků provozu. Pokud není poškození až na kov, tak lze mít dva přístupy – vykašlat se na to (lak nejezdí) nebo svého miláčka opečovávat. Pro druhou skupinu je tento článek. Ještě bych se zmínil o často diskutované otázce u Vectry B – od kdy byla její karoserie pozinkovaná. Minimálně jednostranný pozink celé karosérie je od faceliftu, což je 04/1999.

Jak zvýšit výkon

Každý motorista po čase zjistí, že by nebylo na škodu, kdyby jeho auto mělo o něco více výkonu. A protože ne každý si může dovolit koupit auto nové-silnější, podívejte se na krátký přehled možností, jak z vašeho auta dostat víc.

Anketa

Jezdím vozem:

Poslední komentáře

Reklama

RSS kanál

Syndikovat obsah